Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Nástěnné
- Polysan SKYLLA nástěnná stojící vana litý mramor 169x75x60cm, bílá/béžová mat 72430.82
Polysan SKYLLA nástěnná stojící vana litý mramor 169x75x60cm, bílá/béžová mat 72430.82
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Polysan SKYLLA nástěnná stojící vana litý mramor 169x75x60cm, bílá/béžová mat 72430.82Skladem51 935 Kč42 921 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 169x75x60 cm |
| Délka | 1690 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 300.00 l |
| Barva | Bílá/Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 226.0983 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729075653 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 4
370 Kč
306 Kč
bez DPH
14 % sleva
370 Kč
306 Kč
bez DPH
Skladem
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
Skladem
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
14 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











