Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Nástěnné
- Polysan PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, bílá/antracit mat 72976.52
Polysan PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, bílá/antracit mat 72976.52
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
Polysan PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, bílá/antracit mat 72976.52Skladem52 451 Kč43 348 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x85x58 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 580 mm |
| Objem | 351.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Hmotnost / ks | 234.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729013334 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 5
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
Skladem
370 Kč
306 Kč
bez DPH
14 % sleva
370 Kč
306 Kč
bez DPH
Skladem
482 Kč
398 Kč
bez DPH
14 % sleva
482 Kč
398 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
14 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
4 635 Kč
3 831 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 635 Kč
3 831 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











