Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Vany obdélníkové
- Vany s nízkým okrajem
- Polysan MARLENE SLIM obdélníková vana 170x80x48cm, bílá 72403S
Polysan MARLENE SLIM obdélníková vana 170x80x48cm, bílá 72403S
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Polysan MARLENE SLIM obdélníková vana 170x80x48cm, bílá 72403SSkladem15 557 Kč12 857 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 27.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729084129 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
SLIM = vana s nízkým okrajem
Vana má oproti standardním vanám výšku hrany okraje pouze 18 mm. Tato vana je určena pouze k obezdění, které díky nízké hraně působí estetičtěji, nebo zapuštění do pódia. Nelze ji instalovat s obkladovým panelem.
Související zboží 2
765 Kč
632 Kč
bez DPH
14 % sleva
765 Kč
632 Kč
bez DPH
Skladem
559 Kč
462 Kč
bez DPH
14 % sleva
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









