Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře posuvné s boční stěnou
- Polysan LUCIS LINE obdélníkový sprchový kout 1000x800mm L/P varianta DL1015DL3315
Polysan LUCIS LINE obdélníkový sprchový kout 1000x800mm L/P varianta DL1015DL3315
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Polysan LUCIS LINE obdélníkový sprchový kout 1000x800mm L/P varianta DL1015DL3315Skladem9 380 Kč7 752 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | LUCIS LINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 375 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 69.0100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913900389 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Související zboží 6
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
Skladem
9 073 Kč
7 498 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 073 Kč
7 498 Kč
bez DPH
Skladem
5 352 Kč
4 423 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 352 Kč
4 423 Kč
bez DPH
Skladem
5 432 Kč
4 489 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 432 Kč
4 489 Kč
bez DPH
Skladem
5 272 Kč
4 357 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 272 Kč
4 357 Kč
bez DPH
Skladem
1 101 Kč
910 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 101 Kč
910 Kč
bez DPH
Skladem
















