Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Hydromasážní vany
- Hydromasážní vany oválné
- Polysan IO hydromasážní vana, 180x85x49cm, Attraction Hydro, chrom 16611.3010
Polysan IO hydromasážní vana, 180x85x49cm, Attraction Hydro, chrom 16611.3010
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
Polysan IO hydromasážní vana, 180x85x49cm, Attraction Hydro, chrom 16611.3010Skladem40 231 Kč33 249 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x85x49 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 490 mm |
| Objem | 305.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Oválné |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 50.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055495 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
ATTRACTION HYDRO
Vana je osazena systémem ATTRACTION HYDRO:
- Směrově nastavitelné vodní trysky na záda
- Směrově nastavitelné vodní trysky na nohy a boky
- Podsvícené senzorové ovládání
- Výkonné a tiché čerpadlo
- Elektronická ochrana čerpadla proti zapnutí bez vody
- Přepadová souprava včetně sifonu
- Spádované potrubí pro snadné odvodnění
- Snadná instalace (jako klasické vany + el. přívod)
- Nosná ocelová konstrukce
- Napájení 230V/50Hz
- Vyhovuje normě EN198
- Na přání lze instalovat COLORTERAPII a napouštění přepadem
Související zboží 5
300 Kč
248 Kč
bez DPH
14 % sleva
300 Kč
248 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
559 Kč
462 Kč
bez DPH
14 % sleva
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Skladem
421 Kč
348 Kč
bez DPH
14 % sleva
421 Kč
348 Kč
bez DPH
Skladem
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












