Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Sprchové odtokové žlaby
- Polysan INDY podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50 73641
Polysan INDY podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50 73641
- Kompletní specifikace
Polysan INDY podlahový žlab s nerezovým roštem, L-710, DN50 73641Skladem2 227 Kč1 840 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KLAVER, FLISE, INDY |
| Rozměr | 71x12,2x6,5 cm |
| Délka | 710 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 710 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 710 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729051077 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích







