Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Polysan ESCA sklo Flute 867x2100mm ES1390
Polysan ESCA sklo Flute 867x2100mm ES1390
- Kompletní specifikace
Polysan ESCA sklo Flute 867x2100mm ES1390Skladem5 581 Kč4 612 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 867 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913954894 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |

Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Zboží zařazeno v kategoriích




