Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Polysan ESCA kouřové matné sklo 1267x2100mm ES1413
Polysan ESCA kouřové matné sklo 1267x2100mm ES1413
- Kompletní specifikace
- Související zboží10
Polysan ESCA kouřové matné sklo 1267x2100mm ES1413Skladem7 817 Kč6 460 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1267 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983368 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Související zboží 10
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
Skladem
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
Skladem
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
Skladem
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














