Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty bezdveřové walk-in
- Bezdveřová zástěna walk-in, jednostěnná prostorová
- Polysan ESCA COPPER MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-10
Polysan ESCA COPPER MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-10
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Polysan ESCA COPPER MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-10Skladem10 122 Kč8 365 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Měď mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913139420 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Související zboží 1
421 Kč
348 Kč
bez DPH
14 % sleva
421 Kč
348 Kč
bez DPH
Skladem







