Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Polysan ESCA čiré sklo 267x2100mm ES1030
Polysan ESCA čiré sklo 267x2100mm ES1030
- Kompletní specifikace
- Související zboží10
Polysan ESCA čiré sklo 267x2100mm ES1030Skladem2 829 Kč2 338 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 267 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 17.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997860 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Související zboží 10
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 883 Kč
1 556 Kč
bez DPH
Skladem
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
Skladem
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
Skladem
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
Skladem
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 109 Kč
917 Kč
bez DPH
Skladem
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 333 Kč
1 102 Kč
bez DPH
Skladem
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
Skladem
1 023 Kč
845 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 023 Kč
845 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích















