Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Hydromasážní vany
- Hydromasážní obdélníkové vany
- Polysan EBRO hydromasážní vana, 170x75x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 26711.6010
Polysan EBRO hydromasážní vana, 170x75x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 26711.6010
- Kompletní specifikace
- Související zboží10
Polysan EBRO hydromasážní vana, 170x75x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 26711.6010Skladem66 676 Kč55 104 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x75x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 54.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055105 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
HIGHLINE HYDRO AIR
Vana je osazena systémem HIGHLINE HYDRO AIR:
- Vodní trysky na záda
- Směrově nastavitelné vodní trysky na nohy a boky
- Elektronické ovládání přes ovládací panel
- Výkonné a tiché čerpadlo
- Elektronická ochrana čerpadla proti zapnutí bez vody
- Přepadová souprava včetně sifonu
- Spádované potrubí pro snadné odvodnění
- Snadná instalace (jako klasické vany + el. přívod)
- Nosná ocelová konstrukce
- Napájení 230V/50Hz
- Vyhovuje normě EN198
- Vzduchové trysky ve dně vany
- Tichý kompresor s automatickým vysoušením
- Na přání lze instalovat COLORTERAPII a napouštění přepadem
Související zboží 10
300 Kč
248 Kč
bez DPH
14 % sleva
300 Kč
248 Kč
bez DPH
Skladem
559 Kč
462 Kč
bez DPH
14 % sleva
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
3 053 Kč
2 523 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 053 Kč
2 523 Kč
bez DPH
Skladem
3 053 Kč
2 523 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 053 Kč
2 523 Kč
bez DPH
Skladem
2 657 Kč
2 196 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 657 Kč
2 196 Kč
bez DPH
Skladem
421 Kč
348 Kč
bez DPH
14 % sleva
421 Kč
348 Kč
bez DPH
Skladem
1 505 Kč
1 244 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 505 Kč
1 244 Kč
bez DPH
Skladem
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
Skladem
3 053 Kč
2 523 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 053 Kč
2 523 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















