Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře skládací s boční stěnou
- Polysan EASY obdélníkový sprchový kout 900x700mm, skládací dveře, L/P varianta, čiré sklo EL1990EL3115
Polysan EASY obdélníkový sprchový kout 900x700mm, skládací dveře, L/P varianta, čiré sklo EL1990EL3115
- Kompletní specifikace
Polysan EASY obdélníkový sprchový kout 900x700mm, skládací dveře, L/P varianta, čiré sklo EL1990EL3115Skladem11 507 Kč9 510 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 90x70 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 550 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904738 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.











