Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty čtvercové
- Sprchové kouty čtvercové, dveře otevírací s boční stěnou
- Sprchové kouty obdélníkové
- Polysan EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 900-1000x900mm L/P varianta EL1715EL3315
Polysan EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 900-1000x900mm L/P varianta EL1715EL3315
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Polysan EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 900-1000x900mm L/P varianta EL1715EL3315Skladem11 163 Kč9 226 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902024 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Související zboží 1
8 075 Kč
6 674 Kč
bez DPH
14 % sleva
8 075 Kč
6 674 Kč
bez DPH
Skladem











