Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové dveře do niky
- Sprchové dveře do niky otevírací s pevnou částí
- Polysan EASY BLACK sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715B
Polysan EASY BLACK sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715B
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Polysan EASY BLACK sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715BSkladem7 645 Kč6 318 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 880 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973772 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Související zboží 1
2 743 Kč
2 267 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 743 Kč
2 267 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











