Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty čtvercové
- Sprchové kouty čtvercové, dveře posuvné - rohový vstup
- Polysan EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo EL5115B
Polysan EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo EL5115B
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Polysan EASY BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo EL5115BSkladem11 257 Kč9 303 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973741 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Související zboží 2
2 743 Kč
2 267 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 743 Kč
2 267 Kč
bez DPH
Skladem
7 611 Kč
6 290 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 611 Kč
6 290 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











