Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické pravé
- Vany s integrovaným panelem
- Polysan CASCATA R MONOLITH obdélníková vana 180x80x60cm, kaskáda bílá 73836MR.101
Polysan CASCATA R MONOLITH obdélníková vana 180x80x60cm, kaskáda bílá 73836MR.101
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Polysan CASCATA R MONOLITH obdélníková vana 180x80x60cm, kaskáda bílá 73836MR.101Skladem42 991 Kč35 530 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 180x80x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení obsahuje | Vanová souprava |
| Balení neobsahuje | Sifon |
| Hmotnost / ks | 49.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729051404 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Související zboží 8
44 333 Kč
36 639 Kč
bez DPH
14 % sleva
44 333 Kč
36 639 Kč
bez DPH
Skladem
851 Kč
703 Kč
bez DPH
14 % sleva
851 Kč
703 Kč
bez DPH
Skladem
6 011 Kč
4 968 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 011 Kč
4 968 Kč
bez DPH
Skladem
56 149 Kč
46 404 Kč
bez DPH
14 % sleva
56 149 Kč
46 404 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
14 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
Skladem
370 Kč
306 Kč
bez DPH
14 % sleva
370 Kč
306 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















