Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Vany obdélníkové
- Obdélníkové vany pro dva
- Polysan CASCATA obdélníková vana 185x85x45cm, kaskáda bílá 73836.101
Polysan CASCATA obdélníková vana 185x85x45cm, kaskáda bílá 73836.101
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Polysan CASCATA obdélníková vana 185x85x45cm, kaskáda bílá 73836.101Skladem21 457 Kč17 733 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729051343 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
Související zboží 8
300 Kč
248 Kč
bez DPH
14 % sleva
300 Kč
248 Kč
bez DPH
Skladem
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
14 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
851 Kč
703 Kč
bez DPH
14 % sleva
851 Kč
703 Kč
bez DPH
Skladem
1 419 Kč
1 173 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 419 Kč
1 173 Kč
bez DPH
Skladem
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















