Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Hydromasážní vany
- Hydromasážní obdélníkové vany
- Polysan CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Attraction Hydro-Air, černá 73836.102.4030
Polysan CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Attraction Hydro-Air, černá 73836.102.4030
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Polysan CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Attraction Hydro-Air, černá 73836.102.4030Skladem71 113 Kč58 771 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064473 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
ATTRACTION HYDRO AIR
Vana je osazena systémem ATTRACTION HYDRO AIR:
- Směrově nastavitelné vodní trysky na záda
- Směrově nastavitelné vodní trysky na nohy a boky
- Podsvícené senzorové ovládání
- Výkonné a tiché čerpadlo
- Elektronická ochrana čerpadla proti zapnutí bez vody
- Přepadová souprava včetně sifonu
- Spádované potrubí pro snadné odvodnění
- Snadná instalace (jako klasické vany + el. přívod)
- Nosná ocelová konstrukce
- Napájení 230V/50Hz
- Vyhovuje normě EN198
- Vzduchové trysky ve dně vany
- Tichý kompresor s automatickým vysoušením
- Na přání lze instalovat COLORTERAPII a napouštění přepadem
Související zboží 6
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
Skladem
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
Skladem
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 139 Kč
2 594 Kč
bez DPH
Skladem
1 505 Kč
1 244 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 505 Kč
1 244 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











