Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- Polysan BANERA SQUARE umyvadlo na desku, litý mramor, 50x36cm, šedá mat 14596.31
Polysan BANERA SQUARE umyvadlo na desku, litý mramor, 50x36cm, šedá mat 14596.31
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Polysan BANERA SQUARE umyvadlo na desku, litý mramor, 50x36cm, šedá mat 14596.31Skladem8 247 Kč6 816 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49,5x15,5x34,5 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729016946 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 2
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
70 Kč
58 Kč
bez DPH
11 % sleva
70 Kč
58 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










