Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické levé
- Vany s nízkým okrajem
- Polysan ASTRA L SLIM asymetrická vana 165x80x48cm, bílá 33611S
Polysan ASTRA L SLIM asymetrická vana 165x80x48cm, bílá 33611S
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Polysan ASTRA L SLIM asymetrická vana 165x80x48cm, bílá 33611SSkladem13 063 Kč10 796 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 165x80x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Hmotnost / ks | 22.8220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729085423 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 50 % k základně ceně v bílém provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
SLIM = vana s nízkým okrajem
Vana má oproti standardním vanám výšku hrany okraje pouze 18 mm. Tato vana je určena pouze k obezdění, které díky nízké hraně působí estetičtěji, nebo zapuštění do pódia. Nelze ji instalovat s obkladovým panelem.
Související zboží 6
765 Kč
632 Kč
bez DPH
14 % sleva
765 Kč
632 Kč
bez DPH
Skladem
559 Kč
462 Kč
bez DPH
14 % sleva
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Skladem
4 773 Kč
3 945 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 773 Kč
3 945 Kč
bez DPH
Skladem
4 601 Kč
3 802 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 601 Kč
3 802 Kč
bez DPH
Skladem
300 Kč
248 Kč
bez DPH
14 % sleva
300 Kč
248 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích

















