Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické pravé
- Polysan ANDRA R asymetrická vana 170x90x45cm, bílá 81511
Polysan ANDRA R asymetrická vana 170x90x45cm, bílá 81511
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Polysan ANDRA R asymetrická vana 170x90x45cm, bílá 81511Skladem12 977 Kč10 725 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x90x45 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 258.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 31.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729065654 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 50 % k základně ceně v bílém provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Související zboží 2
559 Kč
462 Kč
bez DPH
14 % sleva
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














