Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické pravé
- Polysan ANDRA R asymetrická vana 160x90x45cm, šedá 81541.30
Polysan ANDRA R asymetrická vana 160x90x45cm, šedá 81541.30
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Polysan ANDRA R asymetrická vana 160x90x45cm, šedá 81541.30Skladem15 979 Kč13 206 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 160x90x45 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 31.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062295 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Související zboží 6
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
300 Kč
248 Kč
bez DPH
14 % sleva
300 Kč
248 Kč
bez DPH
Skladem
3 861 Kč
3 191 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 861 Kč
3 191 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
14 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











