Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty čtvercové
- Sprchové kouty čtvercové, dveře posuvné - rohový vstup
- Polysan ALTIS čtvercový sprchový kout 800x800 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1580CAL1580C
Polysan ALTIS čtvercový sprchový kout 800x800 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1580CAL1580C
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Polysan ALTIS čtvercový sprchový kout 800x800 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1580CAL1580CSkladem17 183 Kč14 201 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 395 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905674 |
| Záruka | 3 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 2
5 925 Kč
4 897 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 925 Kč
4 897 Kč
bez DPH
Skladem
5 032 Kč
4 159 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 032 Kč
4 159 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









