Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Osvětlení
- Stropní
- OSRAM ORBIS koupelnové stropní svítidlo, ø 400mm, senzor, OSRAM,2700lm, 25W, IP44 AC36061022M
OSRAM ORBIS koupelnové stropní svítidlo, ø 400mm, senzor, OSRAM,2700lm, 25W, IP44 AC36061022M
- Kompletní specifikace
OSRAM ORBIS koupelnové stropní svítidlo, ø 400mm, senzor, OSRAM,2700lm, 25W, IP44 AC36061022MSkladem1 453 Kč1 201 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | OSRAM |
|---|---|
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Materiál | Plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Pohybový senzor |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 25.00 W |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 1800 lm |
| Životnost (LED) | 25000 hod. |
| Hmotnost / ks | 1.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854448140 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

Zboží zařazeno v kategoriích








