Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- PUBLIC
- NOFER Závěsná WC mísa 370x340x700, nerez mat 13011.S
NOFER Závěsná WC mísa 370x340x700, nerez mat 13011.S
- Kompletní specifikace
NOFER Závěsná WC mísa 370x340x700, nerez mat 13011.SSkladem32 929 Kč27 214 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 37x34x70 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 16.4900 kg |
| EAN | 8435368898785 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích




