Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- Kerasan WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, 3 otvory, bílá 4142K1-3
Kerasan WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, 3 otvory, bílá 4142K1-3
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
Kerasan WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, 3 otvory, bílá 4142K1-3Skladem14 147 Kč11 692 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 100x55 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 26.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318798 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 7
30 874 Kč
25 516 Kč
bez DPH
14 % sleva
30 874 Kč
25 516 Kč
bez DPH
Skladem
894 Kč
739 Kč
bez DPH
14 % sleva
894 Kč
739 Kč
bez DPH
Skladem
4 549 Kč
3 760 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 549 Kč
3 760 Kč
bez DPH
Skladem
709 Kč
586 Kč
bez DPH
14 % sleva
709 Kč
586 Kč
bez DPH
Skladem
3 947 Kč
3 262 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 947 Kč
3 262 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
1 690 Kč
1 397 Kč
bez DPH
1 690 Kč
1 397 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













