Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Toalety
- WC na postavení
- Kerasan RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, bílá-chrom WCSET15-RETRO-SO
Kerasan RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, bílá-chrom WCSET15-RETRO-SO
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Kerasan RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, bílá-chrom WCSET15-RETRO-SOSkladem26 540 Kč21 934 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x42x59 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913906336 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
231 Kč
191 Kč
bez DPH
14 % sleva
231 Kč
191 Kč
bez DPH
Skladem
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 205 Kč
3 475 Kč
bez DPH
Skladem
5 581 Kč
4 612 Kč
bez DPH
14 % sleva
5 581 Kč
4 612 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








