Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Příslušenství k umyvadlům
- Ostatní příslušenství k umyvadlům
- Kerasan HAKO keramický podstavec volně stojící pro umyvadlo 554311, verde mat 557311
Kerasan HAKO keramický podstavec volně stojící pro umyvadlo 554311, verde mat 557311
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Kerasan HAKO keramický podstavec volně stojící pro umyvadlo 554311, verde mat 557311Skladem12 891 Kč10 654 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 29,5x74,5x29,5 cm |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 36.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320432 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 1
10 569 Kč
8 735 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 569 Kč
8 735 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





