Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Výlevky
- Isvea Výlevka stojící keramická s roštem 36x52 cm, spodní/zadní odpad, bílá VKS03
Isvea Výlevka stojící keramická s roštem 36x52 cm, spodní/zadní odpad, bílá VKS03
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Isvea Výlevka stojící keramická s roštem 36x52 cm, spodní/zadní odpad, bílá VKS03Skladem5 557 Kč4 593 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 36,3x40x52 cm |
| Šířka | 363 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 28.5060 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913930720 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
1 619 Kč
1 338 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 619 Kč
1 338 Kč
bez DPH
Skladem
198 Kč
164 Kč
bez DPH
14 % sleva
198 Kč
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








