Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- WC sedátka
- WC sedátka pro určité série
- Isvea VEA WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40Z10200I-S
Isvea VEA WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40Z10200I-S
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Isvea VEA WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40Z10200I-SSkladem1 935 Kč1 599 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 34x44 cm |
| Šířka | 340 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 3.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687054611 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Související zboží 1
4 635 Kč
3 831 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 635 Kč
3 831 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














