Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Servisní
- GSI PURA WC mísa kombi spodní/zadní odpad, Swirlflush, 36x63cm, černá dual-mat 880626
GSI PURA WC mísa kombi spodní/zadní odpad, Swirlflush, 36x63cm, černá dual-mat 880626
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
GSI PURA WC mísa kombi spodní/zadní odpad, Swirlflush, 36x63cm, černá dual-mat 880626Skladem14 869 Kč12 288 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350413 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování SwirlFlush®
SwirlFlush® - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Patentovaný extrémně tichý splachovací systém od společnosti GSI namíří vodu jednotným směrem na okraje keramiky. Inovaci ve splachování představuje vodní vír, který zajistí optimální a tiché spláchnutí mísy.
Absence tradičního splachovacího kruhu pod okrajem mísy v kombinaci s glazurou Extraglaze®, která dodává keramice dokonale hladký povrch a působivý lesk, zajišťuje maximální hygienu a snížení námahy při čištění WC. Samozřejmostí je duální systém splachování s množstvím vody 3 nebo 4,5 l.

Extrémně tichý: Splachovací systém SwirlFlush® s hlučností pouhých 64 dB je extrémně tichý během splachování.
Keramická glazura DualGlaze+
Dvojitá glazura, neboli DualGlaze+, je speciální úprava, která se používá u barevných toalet vybavených systémem splachování SwirlFlush®. DualGlaze+ kombinuje hygienu a eleganci. Čistota matného venkovního povrchu se setkává s antibakteriální glazurou Extraglaze® Antibacterial na vnitřních částech toalety, které jsou v kontaktu s vodou, čímž se zabraňuje skvrnám a nehygienickým usazeninám vodního kamene.











