Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Urinály
- Urinály
- GSI PURA urinál se zakrytým přívodem vody, 25x61cm, bílá ExtraGlaze 889711
GSI PURA urinál se zakrytým přívodem vody, 25x61cm, bílá ExtraGlaze 889711
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
GSI PURA urinál se zakrytým přívodem vody, 25x61cm, bílá ExtraGlaze 889711Skladem7 559 Kč6 247 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 25x61x27,5 cm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 275 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | ExtraGlaze, Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 20.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937814179 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Související zboží 7
161 Kč
133 Kč
bez DPH
8 % sleva
161 Kč
133 Kč
bez DPH
Skladem
2 657 Kč
2 196 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 657 Kč
2 196 Kč
bez DPH
Skladem
321 Kč
265 Kč
bez DPH
12 % sleva
321 Kč
265 Kč
bez DPH
Skladem
2 967 Kč
2 452 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 967 Kč
2 452 Kč
bez DPH
Skladem
3 001 Kč
2 480 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 001 Kč
2 480 Kč
bez DPH
Skladem
6 011 Kč
4 968 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 011 Kč
4 968 Kč
bez DPH
Skladem
4 979 Kč
4 115 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 979 Kč
4 115 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích















