Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- GSI PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, černá mat 8885026
GSI PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, černá mat 8885026
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
GSI PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, černá mat 8885026Skladem10 569 Kč8 735 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162282 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 9
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
4 291 Kč
3 546 Kč
bez DPH
4 291 Kč
3 546 Kč
bez DPH
Skladem
20 029 Kč
16 553 Kč
bez DPH
20 029 Kč
16 553 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
72 Kč
60 Kč
bez DPH
14 % sleva
72 Kč
60 Kč
bez DPH
Skladem
91 Kč
75 Kč
bez DPH
14 % sleva
91 Kč
75 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích















