Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- GSI PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, černá mat 8884026
GSI PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, černá mat 8884026
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
GSI PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, černá mat 8884026Skladem8 935 Kč7 384 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162626 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 9
72 Kč
60 Kč
bez DPH
14 % sleva
72 Kč
60 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
3 947 Kč
3 262 Kč
bez DPH
3 947 Kč
3 262 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
19 083 Kč
15 771 Kč
bez DPH
19 083 Kč
15 771 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
91 Kč
75 Kč
bez DPH
14 % sleva
91 Kč
75 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















