Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Bidety
- Závěsné
- GSI PURA bidet závěsný, 36x55cm, agave mat 8865104
GSI PURA bidet závěsný, 36x55cm, agave mat 8865104
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
GSI PURA bidet závěsný, 36x55cm, agave mat 8865104Skladem14 009 Kč11 578 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x28x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826400 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
894 Kč
739 Kč
bez DPH
14 % sleva
894 Kč
739 Kč
bez DPH
Skladem
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










