Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umývátka
- GSI NORM keramické umývátko 42x34cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8685011
GSI NORM keramické umývátko 42x34cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8685011
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
GSI NORM keramické umývátko 42x34cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8685011Skladem3 689 Kč3 049 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x14,6x34 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 146 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016893 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Související zboží 5
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
Skladem
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
Skladem
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
Skladem
417 Kč
345 Kč
bez DPH
14 % sleva
417 Kč
345 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











