Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- GSI KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, agave mat 945804
GSI KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, agave mat 945804
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
GSI KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, agave mat 945804Skladem12 031 Kč9 943 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014257 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 4
709 Kč
586 Kč
bez DPH
14 % sleva
709 Kč
586 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











