Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- GSI KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94569009
GSI KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94569009
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
GSI KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94569009Skladem16 933 Kč13 994 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015537 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 6
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
3 947 Kč
3 262 Kč
bez DPH
3 947 Kč
3 262 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
72 Kč
60 Kč
bez DPH
14 % sleva
72 Kč
60 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














