Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vpravo, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94389111
GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vpravo, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94389111
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vpravo, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94389111Skladem7 043 Kč5 821 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168567 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Související zboží 6
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
3 689 Kč
3 049 Kč
bez DPH
3 689 Kč
3 049 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
Skladem
72 Kč
60 Kč
bez DPH
14 % sleva
72 Kč
60 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














