Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, zápustné, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 8953911
GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, zápustné, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 8953911
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, zápustné, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 8953911Skladem6 011 Kč4 968 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Pod desku, Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 10.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826424 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Související zboží 4
72 Kč
60 Kč
bez DPH
14 % sleva
72 Kč
60 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














