Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- GSI KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, černá mat 94859126
GSI KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, černá mat 94859126
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
GSI KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, černá mat 94859126Skladem9 279 Kč7 669 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019580 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 7
72 Kč
60 Kč
bez DPH
14 % sleva
72 Kč
60 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
3 001 Kč
2 480 Kč
bez DPH
3 001 Kč
2 480 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
91 Kč
75 Kč
bez DPH
14 % sleva
91 Kč
75 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















