Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- Umyvadla na desku
- GSI KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá ExtraGlaze 9485111
GSI KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá ExtraGlaze 9485111
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
GSI KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá ExtraGlaze 9485111Skladem4 635 Kč3 831 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826844 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Související zboží 3
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
Skladem
709 Kč
586 Kč
bez DPH
14 % sleva
709 Kč
586 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














