Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Sprchové vaničky
- Sprchové vaničky čtvercové
- GSI Keramická sprchová vanička, čtverec 80x80x4cm, bílá ExtraGlaze 47080811
GSI Keramická sprchová vanička, čtverec 80x80x4cm, bílá ExtraGlaze 47080811
- Kompletní specifikace
GSI Keramická sprchová vanička, čtverec 80x80x4cm, bílá ExtraGlaze 47080811Skladem6 785 Kč5 607 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 80x80x4 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 40 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Vlastnosti | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 27.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168345 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Zboží zařazeno v kategoriích





