Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Příslušenství k umyvadlům
- Ostatní příslušenství k umyvadlům
- GSI CLASSIC keramický sloup k umyvadlu 66x27cm, bílá ExtraGlaze 877011
GSI CLASSIC keramický sloup k umyvadlu 66x27cm, bílá ExtraGlaze 877011
- Kompletní specifikace
GSI CLASSIC keramický sloup k umyvadlu 66x27cm, bílá ExtraGlaze 877011Skladem4 291 Kč3 546 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 27x66 cm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 660 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 14.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937811918 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Zboží zařazeno v kategoriích







