Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Dvojumyvadla
- GSI CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
GSI CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
GSI CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111Skladem14 525 Kč12 004 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 125x12x54 cm |
| Šířka | 1250 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 48.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937814087 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Související zboží 3
188 Kč
155 Kč
bez DPH
14 % sleva
188 Kč
155 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












