Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- SAMONA Granitový vestavný dřez s odkapem, 77x44cm, černá 30874504
SAMONA Granitový vestavný dřez s odkapem, 77x44cm, černá 30874504
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
SAMONA Granitový vestavný dřez s odkapem, 77x44cm, černá 30874504Skladem2 816 Kč2 327 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 77x18,5x44 cm |
| Šířka | 770 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Granit |
| Instalace | Horní montáž |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Minimální šířka dřezové skříňky | 500 mm |
| Odkládací plocha | Vlevo/Vpravo otočením dřezu |
| Balení obsahuje | Sifon s odbočkou na myčku/pračku, Výpust bez excentrického ovládání |
| Hmotnost / ks | 13.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945052 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 4 roky |
Granit
Speciální složení materiálu použitého pro výrobu (kamenná drť, např. křemičitého písku - žuly a polymerové pryskyřice) a jeho vysoká hustota garantuje bezpečné používání výrobku, a proto jsou granitové dřezy tak oblíbené. Na granitovém dřezu nejsou vidět zaschlé kapky, je odolný vůči skvrnám a neztrácí barvu. Povrch je odolný proti poškrábání a odolává teplotám až do 180 °C. Při jejich údržbě se používají obvyklé čistící prostředky nebo prostředky na nádobí s jemným abrasivem. Výhodou je rozmanitá barevná nabídka.
Instalace: Horní montáž
![]() | Dřez je usazen na pracovní desku a hranou ji převyšuje. |
Související zboží 2
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
1 024 Kč
846 Kč
bez DPH
1 024 Kč
846 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







