Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty bezdveřové walk-in
- Bezdveřová zástěna walk-in, jednostěnná pevná
- Gelco VARIO BLACK jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo nordic, 1100 mm GX1511-06
Gelco VARIO BLACK jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo nordic, 1100 mm GX1511-06
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Gelco VARIO BLACK jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo nordic, 1100 mm GX1511-06Skladem7 664 Kč6 334 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 58.1500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946127 |
| Záruka | 3 roky |
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Související zboží 2
1 272 Kč
1 051 Kč
bez DPH
20 % sleva
1 272 Kč
1 051 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









