Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Gelco SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dveře posuvné pro rohový vstup 1200 mm, čiré sklo GS2112B
Gelco SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dveře posuvné pro rohový vstup 1200 mm, čiré sklo GS2112B
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Gelco SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dveře posuvné pro rohový vstup 1200 mm, čiré sklo GS2112BSkladem6 872 Kč5 679 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945601 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.













