Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty čtvercové
- Sprchové kouty čtvercové, dveře posuvné - rohový vstup
- Gelco SIGMA SIMPLY BLACK čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo GS2110BGS2110B
Gelco SIGMA SIMPLY BLACK čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo GS2110BGS2110B
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Gelco SIGMA SIMPLY BLACK čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo GS2110BGS2110BSkladem12 784 Kč10 565 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913930584 |
| Záruka | 3 roky |
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.











