Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Sprchové vaničky
- Sprchové vaničky obdélníkové
- Sprchové vaničky na míru
- Gelco MITIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, černá PMC140100
Gelco MITIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, černá PMC140100
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Gelco MITIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, černá PMC140100Skladem11 960 Kč9 884 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 140x100x2,6 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972102 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 4
536 Kč
443 Kč
bez DPH
20 % sleva
536 Kč
443 Kč
bez DPH
Skladem
600 Kč
496 Kč
bez DPH
20 % sleva
600 Kč
496 Kč
bez DPH
Skladem
680 Kč
562 Kč
bez DPH
20 % sleva
680 Kč
562 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









